Meikatons tuvojas

Meikatons “AgriTech2021” tuvojas straujiem soļiem. Ir palikusi nedēļa, lai pieteiktu savu ideju!
Šobrīd esam saņēmuši pieteikumus ar 8 idejām/8 problēmām, ko meikatona dalībniekiem būs iespēja risināt.

Dalībnieku vidū ir uzņēmēji, zinātnieki, jomas profesionāļi, ķīmiķi. Studentiem būs atvēlēta nozīmīga loma pasākumā, jo beidzot būs neatsverama iespēja un pieredze iegūtās zināšanas pielietot praksē. Ja komandas darbs vainagosies ar panākumiem, tad pavisam noteikti dalībniekiem būs iespēja šo idejas prototipu attīstīt, turpinot darbu pie tā arī pēc meikatona beigām.

Idejas iesniedzējiem būs iespēja pārbaudīt problēmas risinājumu praksē vai vismaz izveidot strādājošu demo versiju. Līdz ar to saprast, vai turpināt šo pilnveidot vai tomēr jāmeklē cits risinājums.

Arī Latvijas Lauksaimniecības universitātes pasniedzēji ir ieinteresēti palīdzēt ar savām zināšanām un dot dalībniekiem pieeju neskaitāmām labaratorijām un aprīkojumam, kas Latvijā nemaz nav tik bieži sastopams.
Atgādinām, ka pieteikt savu ideju var līdz 28.septembrim! Un pieteikt savu dalību lieliskajā pasākumā var šajā saitē: Piesakies

Labu rezultātu gadījumā ir iespēja tikt pie naudas balvām! Tāpēc! Aktīvais, aizrautīgais, strādāt gribošais – piesakies un tiekamies 22.oktobrī Jelgavas pilī!

Tava Meikatona “AgriTech2021” komanda

2 thoughts on “Meikatons tuvojas

  1. lielisks pasakums zel ka civid butiski ietekmē ta klatienes norisi un nav attālinātas iespejas drošai dalībai lai piedāvātu/ izstrādātu rikus risinajumus kas noderetu gan katram saimniekam individuali gan kooperatīviem.

    1. Paldies par komentāru. Taisnība par Covid ietekmi, taču meikatonā uzsvaru vēlējāmies likt uz praktisku darbošanos Latvijas Lauksaimniecības universitātes laboratorijās un to diemžēl nevar darīt attālināti.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *